mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj154
mod_vvisit_counterWczoraj345
mod_vvisit_counterW tym tygodniu154
mod_vvisit_counterTydzień temu2939
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8141
mod_vvisit_counterMiesiąc temu10527
mod_vvisit_counterRazem540587

We have: 2 guests online
Your IP: 54.197.59.30
 , 
Today: Wrz 15, 2014
Wielkanocne palmy Wiewiórek PDF Drukuj Email

Dzieci rozpoczęły już wielkie przygotowania do nadchodzących świąt wielkanocnych. Przedszkolaki z niewielką pomocą swoich pań wykonały  z bibuły kolorowe palmy wielkanocne, poznając przy tym tradycję Niedzieli Palmowej i Świąt Wielkanocnych w naszym regionie. Zrobienie palmy nie jest łatwe. Trzeba wycinać bibułę, zrobić kwiatki i przymocować je do patyczków, bo każdy chce mieć najpiękniejszą palmę. Tradycyjna palma wielkanocna i jej wykonanie to świetny sposób na wspólne zajęcia z dziećmi.

 
 
Joomla Templates at JoomlaShack.com