mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj186
mod_vvisit_counterWczoraj437
mod_vvisit_counterW tym tygodniu898
mod_vvisit_counterTydzień temu4981
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12819
mod_vvisit_counterMiesiąc temu21778
mod_vvisit_counterRazem517772

We have: 4 guests online
Your IP: 54.196.204.42
 , 
Today: Lip 23, 2014
Kalendarz pogody PDF Drukuj Email

„W marcu jak w garncu”- to przysłowie, które charakteryzuje marcową pogodę, która może być bardzo zmienna. Ale czy na pewno? Aby to sprawdzić postanowiliśmy stworzyć kalendarz pogody w celu monitorowania zjawisk atmosferycznych. Dzięki naszym badaniom dowiemy się ile dni w tygodniu było słonecznych, ile razy padało i czy pojawił się śnieg. Kalendarz pogody to także okazja do utrwalenia nazw dni tygodni, miesięcy.

 
 
Joomla Templates: by JoomlaShack